Technické informace
 
Síť SlopNET je postavena technologii WI-FI a standartu 802.11b pracujícím v nelicencovaném pásmu 2,4GHz a s modulací DSSS.

Zákazník si od nás zakoupí přijímací zařízení které obsahuje anténu (velikost záleží na vzdálenosti od přístupového bodu), přívodní koaxiální kabel pro propojení antény a radiomodemu (Access pointu), radiomodem (AP) a propojovací kabel mezi počítač a radiomodem.

  • Systém běží na značkových serverech IBM založených na multiprocesorové základně s diskovými poli SCSI RAID v módu mirroring, což umožňuje i výměnu disku za provozu. Napájení je zajištěno pomocí zdrojů v redundantním režimu (v případě poruchy jednoho zdroje jej nahradí bez výpadku automaticky druhý). Veškeré servery jsou osazeny několika GB RAM paměti s automatickou korekcí chyb. Servery jsou navíc vzájemně propojeny unikátní metodou wCluster (případný výpadek serveru není pro uživatele vůbec patrný, neboť jeho funkci okamžitě převezme server jiný).
  • Serverovna, kde jsou umístěny naše servery, je vybavena nejmodernějšími podpůrnými systémy (klimatizace, požární systém, výkonné UPS, elektronická ostraha, atd.).
  • Servery jsou samozřejmě denně zálohovány a to jak vaše uživatelské účty, databáze a logy tak i celá vlastní konfigurace serverů.
  • V případě jakéhokoliv fyzického problému je na místě tým techniků, který je schopen případnou závadu ihned odstranit.
  • Veškerý software je neustále aktualizován a modernizován.
  • Pro správu vaší prezentace máte zřízen neomezený FTP a WebFTP přístup. Můžete tak svoji prezentaci spravovat z kterékoliv místa na světě, z jakéhokoliv počítače a v jakoukoliv denní dobu.
  • Naši pracovníci jsou k zastižení na e-mailu a telefonu, případně nás lze kontaktovat i jiným způsobem viz kontakty.

Optimalizováno pro IE a Mozillu s rozlišením obrazovky min. 800 x 600      

Současné rozlišení obrazovky: 1024 x 768

Create by C&C Systems
Copyright © 1998-2005 C&C Systems. Všechna práva vyhrazena
Poslední aktualizace: 25 října, 2005 10:27