Instalační sady

Abychom maximálně usnadnili využití našich služeb a zpřístupnili je co nejširšímu okruhu zájemců o levné a kvalitní připojení k Internetu, dodává naše firma speciální instalační sady.

Malá instalační sada  

Kompletní sada WIFI produktů vhodná k připojení počítače s PCI (V2.2) rozhraním do internetu nebo do firemní/privátní sítě LAN. Obsahem sady je PCI karta standardu 802.11b, panelová anténa 7 dBi s 5 m VF koaxiálním kabelem zakončeným RSMA female konektorem. Malou nevýhodou je instalace karty do Vašeho počítače. Držák antény, instalační materiál, instalace a nastavení nejsou součástí sady.
   
Velká instalační sada
Kompletní sada WIFI produktů vhodná k připojení počítače s Ethernet rozhraním do internetu nebo do firemní/privátní sítě LAN. Obsahem sady je externí Access Point (AP) standardu 802.11b, panelová anténa 7 dBi s 5 m VF koaxiálním kabelem zakončeným RSMA female konektorem. Výhodou je že i po výměně nebo opravě počítače je veškerá konfigurace uložena v zařízení - AP. Kabel UTP dle požadavků (max. 100m), držák antény, instalační materiál, instalace a nastavení, případně Ethernetová karta nejsou součástí sady.
   
Držáky a stožáry  
Držáky jsou pro nástěnnou montáž s vyložením od 20cm, pro uchycení na stožár nebo trojnožky k umístění na vodorovnou plochu - střehu. Ceny začínají od 200,- Kč.
   
10/100 Ethernet card  
10/100 ethernet card, osvědčený chipset Realtek RTL8139. Podpora pro Windows i LINUX.
   
Antény  
Směrová mřížková vysoce zisková anténa pro pásmo 2,4 GHz. Ceny začínají od 1450,- Kč.
   

Nejste-li si při objednávání jisti, která sada je pro Vás výhodná, je lépe předem kontaktovat naši technickou podporu se žádostí o radu.

Pokud máte problémy se spoluobčany, kteří vám nechtějí povolit např. montáž antény na střechu vašeho paneláku či bytového domu, zkuste se podívat zde.

Optimalizováno pro IE a Mozillu s rozlišením obrazovky min. 800 x 600      

Současné rozlišení obrazovky: 1024 x 768

Create by C&C Systems
Copyright © 1998-2005 C&C Systems. Všechna práva vyhrazena
Poslední aktualizace: 25 října, 2005 10:27