Tabulka tarifních programů sítě SlopNET

Pomocí následující tabulky si můžete vybrat pro Vás nejoptimálnější program.
Pokud by Vám žádný ze zde uvedených programů nevyhovoval (pokud např. potřebujete jinou rychlost připojení apod.) stačí nás kontaktovat a my Vám dle vašich požadavků vypočteme individuální cenu.

 

Název programu ECO BASIC STANDARD LAN
Rychlost 64 kbps 512 kbps 1024 kbps 1024 kbps
Objem dat 500 MB 1000 MB 3000 MB NEOMEZENĚ
Nadlimitní přenos dat + 2,50 Kč / 10 MB + 2,- Kč / 10 MB + 2,- Kč / 10 MB 0
Počet e-mail schránek 1 x 1 x 1 x 4 x
Cena další e-mail schránky X + 20,- Kč + 10,- Kč + 10,- Kč
Limit velikosti e-mailové schránky 10 MB 100 MB 500 MB 1000 MB
Web rozhraní pro poštu
POP3 přístup k poště
WAP rozhraní pro poštu (z mobilu)
SMTP server
Automatické třídění došlé pošty
Filtrace nežádoucích příloh
Automatický podpis
Web adresář osob
FTP přístup pomocí prohlížeče
Firewall na serveru
Automatická antivirová kontrola přijaté a odeslané pošty
Antispam kontrola
Ochrana sítě SlopNET pomocí IP a MAC filtrů a výkonného šifrování
Uživatelská WWW stránka
Odesílání faxů v rámci ČR (cena za 1 stránku) 10,- Kč / stránku 10,- Kč / stránku 10,- Kč / stránku 10,- Kč / stránku
Rozsáhlé grafické statistiky uživatele
Zřízení zdarma
NONSTOP technická a poradenská podpora
Cena programu 199,- Kč (179,- *) 299,- Kč (269,- *) 499,- Kč      (449,-*) 699,- Kč (629,-*)
 
Cena:
Uvedené ceny jsou za měsíc, bez 19% DPH a to při platbě 6 měsíců předem.

Jsme plátci DPH.

Při platbě ročně předem - sleva 10% *
Při platbě čtvrtletně předem - přirážka 10% k základní ceně
Při platbě měsíčně předem - přirážka 20% k základní ceně
zpět

 

Tarif ECO:
Tarif s maximální rychlostí omezenou na 64 kbps. Je určen především pro ty, kteří buď zatím internet neznají a chtěli by si ho jen vyzkoušet, nebo si pouze stahují poštu a na internet přes Telecom neprovolají tolik, aby se jim vyplatil tarif BASIC.
Pro srovnání - klasický modem pro připojení přes telefonní linku dosáhne max. rychlosti 56 kbps, cena 199 Kč odpovídá asi 11 hod připojení na internet přes klasickou telefonní linku a 77MB přenesených dat.

zpět 

 

Tarif BASIC:
Tarif s maximální rychlostí omezenou na 512 kpps a objemem dat do 1GB. Tarif je určen zejména pro domácí uživatele volící mezi poměrem cena/výkon. Uživatel s nadstandardním využíváním internetu tj. brouzdání, příjem a odesílání e-mailů, Skype - telefonování po dobu 10hod. denně přenese asi 900MB dat za měsíc.

zpět 

 

Tarif STANDARD:
Tento tarif je základní tarif využívající plnou kapacitu našeho připojení na internet. Jeho maximální rychlost je omezena pouze maximální rychlostí celé linky (viz. Parametry sítě). Objem přenášených dat je omezen na 3GB oběma směry. Tarif je určen pro náročnější domácí uživatele případně domácí kanceláře využívající po většinu dne všech možností internetu včetně přenosu multimediálního obsahu.

zpět 

 

Tarif LAN:
Tarif určen pro náročné firemní zákazníky s možností připojení celé firemní sítě. Maximální rychlost je maximální rychlostí celé linky. Objem přenášených dat není limitován.

zpět 

 

Rychlost:
Rychlost - tento údaj udává, kolik kilobitů (kbps) nebo kilobajtů (kB) je možné stáhnout za sekundu.
Platí závislost, že 1 B (čti bajt) = 8 b (čti bit). Takže 192 000 bitů/s = 24 000 bajtů/s. Po převedení na kila to je 192 kb = 24 kB. Rychlost a kvalita linky se bude průběžně zvedat, tak jak budou přibývat noví uživatelé sítě SlopNET.

zpět 

 

Objem dat:
Objem dat - součet přenesených dat oběma směry tj. příjem i odeslání. Při přenosu dat nad limit (v obou směrech) k uvedenému tarifu může být uplatňováno FUP. Pravidla Fair User Policy (FUP) zajišťují stejnou dostupnost služby pro všechny uživatele. Při přenášení nepřiměřeně velkého objemu dat bude rychlost přenosu dočasně snížena. Opětovné zvýšení rychlosti probíhá v týdenních intervalech, vždy o půlnoci ze čtvrtka na pátek.

zpět 

 

Nadlimitní přenos dat:
Součet přenesených dat oběma směry tj. příjem i odeslání nad limitem v uvedeném tarifu. Při přenosu dat nad limit (v obou směrech) k uvedenému tarifu může být uplatňováno FUP. Pravidla Fair User Policy (FUP) zajišťují stejnou dostupnost služby pro všechny uživatele. Při přenášení nepřiměřeně velkého objemu dat bude rychlost přenosu dočasně snížena. Opětovné zvýšení rychlosti probíhá v týdenních intervalech, vždy o půlnoci ze čtvrtka na pátek.

zpět 

 

Počet e-mail schránek:
Určuje kolik e-mailových schránek budete mít k dispozici. Ke každé schránce lze nastavit i měnit vlastní heslo a jiné nastavení, vše on-line. Jedná se o naprosto samostatné e-mailové limitované schránky.
 

zpět

 

Cena další e-mailové schránky:
V případě potřeby (př. osobní schránky pro dalšího člena rodiny) je možné si přiobjednat další e-mailovou schránku. Tato cena je uvedena za měsíční použití.

zpět

 

Limit velikosti e-mailové schránky:
Určuje velikost v MB pro veškerou elektronickou korespondenci.

zpět

 

Web rozhraní pro poštu:
Pomocí tohoto rozhraní můžete číst, psát, odpovídat a vlastně kompletně spravovat váš emailový účet z kteréhokoliv místa na světě.
Vstup zde.
 

zpět 

 

POP3 přístup k poště:
Podporujeme samozřejmě i přístup pomocí POP3 do vaší e-mailové schránky. Adresa pro konfiguraci v MS Outlooku a ostatních programech je 192.168.3.1 . Jméno a heslo spolu s tímto nastavením Vám bude zasláno při registraci.
 

zpět 

 

WAP rozhraní pro poštu:
Pomocí tohoto rozhraní můžete číst, psát, odpovídat a vlastně kompletně spravovat váš emailový účet z kteréhokoliv místa na světě.
Vstup zde.

zpět

 

Server SMTP:
Ke zvolenému tarifním programu získáte SMTP server pro odesílání pošty nezávislý na způsobu připojení k internetu.
SMTP slouží k odesílání pošty prostřednictvím vašeho e-mailového klienta (např. Outlook apod.). Adresa pro konfiguraci v MS Outlooku a ostatních programech je 192.168.3.1 . Pokud budete k e-mailům přistupovat pouze přes webové rozhraní, pak SMTP samozřejmě nepotřebujete.
 

zpět 

 

Automatické třídění došlé pošty:
Uživatel si může sám definovat nové filtry pro automatické zpracování příchozí pošty.

zpět 

 

Filtrace nežádoucích příloh:
Příchozí i odchozí zásilky je možné filtrovat podle přípon připojených souborů. Tento filtr zvyšuje antivirovou bezpečnost sítě odstraněním spustitelných souborů.

zpět

 

Cena dalšího e-mailu:
Pokud Vám nevyhovuje počet e-mailových schránek, nebo si přejete přidat další e-mailovou schránku nad limit vašeho programu lze ji doobjednat zde. Uvedená cena je měsíční za jeden email.
 

zpět

 

Automatický podpis odeslaného e-mailu:
U e-mailové schránky lze též nastavit automatický podpis poštovní zprávy.

zpět

 

Web adresář osob:
Tvorba a správa uživatelských adresářů osob.

zpět

 

FTP přístup pomocí prohlížeče:
Možnost jak nahrát soubory pro vaši prezentaci je použít naše WebFTP. Získáte tak naprostou kontrolu nad vaší prezentací ať jste kdekoliv, stačí pouze přístup k internetu pomocí webového prohlížeče. Také zde naleznete užitečný volně šiřitelný software.

zpět

 

Firewall na serveru:
Chrání Váš počítač i  síť SlopNET proti útokům a neoprávněným pokusům o průnik z internetu. Firewall pracuje na principu paketového filtru a je nastaven pomocí sad povolení spojení na jednotlivých síťových rozhraních.
Pokud tedy není nějaké spojení v nastavení firewallu explicitně povoleno, je zakázáno.

zpět 

 

Automatická antivirová kontrola přijaté a odeslané pošty:
V případě, že je v příchozí nebo odchozí zásilce detekován vir, je příloha této zásilky automaticky smazána.

zpět 

 

Antispam kontrola:
Bayesovský filtr analyzuje obsah přijímané zásilky a klasifikuje ho mírou pravděpodobnosti, že daná zásilka je nevyžádaná zásilka (spam). Tuto činnost provádí na základě porovnání slov v obsahu zásilky s obsahem své databáze, kam zařazuje slova ze zásilek, které uživatel již dříve označil za spam nebo naopak za vyžádané zásilky. Z toho plyne, že filtr je třeba nejdříve „naučit“, tedy naplnit jeho databázi zásilkami, o nichž sám uživatel rozhodne zda jsou či nejsou spamem. Učení může probíhat manuálně i automaticky z odpovědí na zásilky. Aby filtr dosáhl dobré filtrovací schopnosti, potřebuje se naučit nejprve desítky či spíše stovky jak spamových tak ne-spamových zásilek. Protože neexistuje jasná definice spamu a jednomu uživateli se stejná zásilka může jevit jako spam a druhému jako zajímavá obchodní nabídka, nedefinujeme bayesovský filtr již naplněný a záleží jen na uživateli, které zásilky bude označovat za nevyžádané. Bayesovský filtr mohou učit uživatelé prostřednictvím označování zásilek jako Spam nebo Nespam v prostředí webového rozhraní nebo obdobnou akcí ve svém POP3 klientském programu (např. Outlook Express) prostřednictvím přeposílání nevyžádaných zásilek (spamů) na adresu spam@spam.spam a vyžádaných (normálních) zásilek na adresu notspam@spam.spam. Automatické učení podle „bílé listiny“ je další možností automatického učení bayesovského filtru ze zásilek, které přicházejí od odesílatelů z internetu a kteří jsou již uvedeni na uživatelské „Bílé listině“ adresáta. Každý uživatel si může ve webovém rozhraní sám spravovat svou bílou listinu odesilatelů, jejichž zásilky nebudou nikdy považovány za spam. Pokud chcete aby se filtr sám učil ze zásilek těchto odesilatelů, zaškrtněte na záložce Učení bayesovského filtru volbu Automaticky naučit zásilky od odesilatelů uvedených na „bílé listině“ adresáta.

zpět 

 

Ochrana sítě:
Síť SlopNET je také nutno chránit od záškodníků kteří chtějí zneužívat bezdrátové pásmo pro svůj vlastní prospěch. Mají snahu se schovávat za adresy legálních uživatelů a tím jim odčerpávat jejich tarif. Ochrana je několikastupňová a využívá jedinečnosti MAC adres, IP adres, výkonného šifrovaného přenosu aj.

zpět 

 

Uživatelská WWW stránka:
Každý uživatel má možnost si vytvořit vlastní WWW stránku - prezentaci. Tato bude mít adresu ve formátu http://80.188.67.203/user nebo http://192.168.3.1/user. Kde user je jméno uživatele. Toto jméno získáte při registraci.

zpět 

 

Odesílání faxů:
Soubory typů OLE (formát HTML, DOC, XLS, RTF atd.) lze odesílat jako faxy ve formě e-mailu s připojeným souborem přímo z poštovního programu (př. MS Outlook). Fax můžete odeslat jak e-mailovou adresu ve tvaru 577019996@fax.fax (přímo vytočí faxové číslo 577019996).

zpět 

 

Rozsáhlé grafické statistiky uživatele:
Pro velmi podrobnou statistiku uživatele slouží grafická statistika. Umožňuje sledovat statistiky přenos dat pomocí HTTP, SOCKS, FTP, POP3, SMTP IN, SMTP OUT, FAXu, statistiky antivirové kontroly, anti-spam kontroly, a f
iltr obsahu stránek.
Statistika je umístěna na adrese nebo http://192.168.3.1/stat.

zpět 

 

Zřizovací poplatek:
Za zřízení jakékoliv služby u SlopNET neplatíte žádný aktivační poplatek.
 

zpět

 

NONSTOP technická a poradenská podpora:
Budete mít jakýkoliv dotaz, problém či připomínku můžete nás zde kdykoliv kontaktovat.
Pro modifikaci nebo objednávku služeb využívejte prosím technickou podporu.
 

zpět 

 

Optimalizováno pro IE a Mozillu s rozlišením obrazovky min. 800 x 600      

Současné rozlišení obrazovky: 1024 x 768

Create by C&C Systems
Copyright © 1998-2005 C&C Systems. Všechna práva vyhrazena
Poslední aktualizace: 11 března, 2006 17:53