Připojení do bezdrátové sítě

Chcete mít spolehlivé, levné, časově neomezené připojení k Internetu? Už Vás nebaví platit vysoké částky za paušál a telefon? Nebaví Vás čekat na devatenáctou hodinu, až bude minuta "levnější"? Jste v okolí Slopného?

Nabízíme Vám připojení k Internetu rychle a levně. Používáme bezdrátovou mikrovlnou technologii, nebo klasický kabelový rozvod (např. v panelovém domě, ...). Dále nabízíme propojení Vašich poboček, popř. domácností na vzdálenosti, které není reálné překlenout klasickým "drátovým spojem".

 

Poskytujeme bezdrátový internet pro veřejnost ve Slopném a jeho okolí. Zřízení je velmi rychlé a snadné. Stačí nám zavolat a domluvit si změření signálu v místě Vašeho bydliště a poté, v případě, že bude signál dostatečně silný, Vám budeme moci zapojit zařízení pro příjem, propojit s počítačem a můžete začít ihned "surfovat" po internetu 24 hodin denně.

JE PRO VÁS ?

CO U NÁS ZÍSKÁTE ?

JAK FUNGUJE BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ ?

K připojení je nutná instalace WiFi-modemu a antény směřované na nejbližší přístupový bod.
Odbornou instalaci provádí naši pracovníci. WiFi-modem dodává naše firma. Realizaci připojení provádíme běžně do sedmi dnů od podpisu smlouvy. Podle použité technologie je datová trasa zakončena standardním ethernet rozhraním 10Base-T nebo interní WiFi-kartou typu PCMCIA instalovanou v počítači nebo USB WiFi-modemem. U posledně dvou jmenovaných je nevýhoda softwarové podpory radiového přenosu kde je využíván procesor vašeho počítače a je omezena diagnostika.

Mapa dostupnosti sítě je uvedena zde.

POŽADAVKY

ZŘIZOVACÍ NÁKLADY

WiFi-modem dodává C&C Systems. Zákazník hradí pouze náklady spojené s instalaci antény a dodávku zařízení. Tato částka je individuální podle zvolené technologie připojení a náročnosti instalace. Náklady lze snížit v případě zřízení společné bezdrátové přípojky v administrativní budově nebo bytovém domě, kdy se náklady dělí mezi více osob.

Optimalizováno pro IE a Mozillu s rozlišením obrazovky min. 800 x 600      

Současné rozlišení obrazovky: 1024 x 768

Create by C&C Systems
Copyright © 1998-2005 C&C Systems. Všechna práva vyhrazena
Poslední aktualizace: 22 listopadu, 2005 21:43